Studio Południe, czyli kto?

Kiedy z serca płyną słowa, uderzają z wielką mocą.

Jeśli znasz te słowa, to poniekąd się znamy, ponieważ jestem fotografem m.in. bielskiego zespołu Akurat 🙂

Doświadczenie

W 2014 r. ukończyłem katowicką szkołę Fotoedukacja, broniąc pracę dyplomową pod tytułem „Reportaż ślubny” na ocenę celującą.

Ostatnie lata pracowałem fotografując jedne z najpiękniejszych dni w życiu …  śluby. Ta przygoda trwa do teraz, a jej zapiski znajdziesz tutaj  WWW.TOMASZMOZDZEN.COM.

Przełom

W roku 2019 zostałem ojcem. Wykonałem najważniejszą dla mnie fotografie – pierwszy oddech syna. To wywróciło mój świat a temat rodziny i fotografii rodzinnej stał mi się bardzo bliski.

Od sierpnia 2020 z wielką przyjemnością fotografuję ludzkie emocje w studiu przy ul. Dworcowej 10 w Czechowicach-Dziedzicach Południowych.

Studio Południe

Marcel Pietrzczyk

Sesja w Studio Południe to nie tylko świetna pamiątka, ale też wspaniała rozrywka! Tomek ma świetne pomysły na zdjęcia, odpowiadające nawet tak niezdecydowanym klientom, jak my 😉 Na zdjęciach potrafi uwydatnić zalety wyglądu ,a mankamenty skrzętnie ukryć 😂 i przede wszystkim w zdjęciach w niezwykły sposób uwiecznia EMOCJE! Polecamy wszystkim👏

Tamarą Gralec

To była nasza pierwsza taka sesja, więc czuliśmy się troszkę niepewnie. Ale to, w jaki sposób pracuje Tomek, pomogło nam się zrelaksować. Wprowadza dobrą atmosferę i czuliśmy się wspaniale! Zdjęcia przeszły nasze oczekiwania, otrzymaliśmy odbitki w drewnianym opakowaniu. Pełen profesjonalizm usługi idzie w parze z miejscem na prawdziwe emocje. Polecam!

Katarzyna Jędrysiak

Właśnie dostaliśmy nasz prezent na 5 rocznicę ślubu 😍 zdjęcia idealne w sumie byliśmy pewni, że tak będzie😁🤭 w końcu fotograf przetestowany na ślubie w plenerze 😁 😍 Najlepsze zdjęcia do tego idealnie zapakowane 😍 Najlepsze miejsce na sesję rodzinna , świetne podejście do dzieci , zero stresu ,presji ,pośpiechu z to dużo uśmiechu, zabawy . Tak więc Jędrysiaki bardzo polecają tego Pana fotografa 💪

Super przeżycie i cudowna pamiątka.! Praca z Tomkiem to sama przyjemność. Polecamy z całego serca 😊

Mateusz Wróbel (Pan Szewc)

Profesjonalna obsługa, fotograf z wyobraźnią i studio, które robi duże wrażenie! 🙂 Zdjęcia wykonane przez Pana Tomasza tchną dobrym smakiem, wyczuciem momentu i głębią. Zdecydowanie polecam! 🙂

OFERTA

ZOBACZ OFERTĘ